Гребінківська гімназія

Відповідно до Протоколу № 11 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.04.2021 року, враховуючи Протокол № 04 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.04.2021 року про пом’якшення додаткових обмежувальних заходів карантину на території Гребінківської ТГ, з огляду на позитивну динаміку результатів моніторингу захворюваності учнів загальноосвітніх закладів відновити освітній процес у Гребінківській гімназії для учнів 5-11 класів з 05 травня 2021 року


Відповідно до рішення Київської обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №8 від 02.04.2021 р.), протоколу №3 позачергового засідання комісії виконавчого комітету Гребінківської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16.04.2021 року та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 по 23 квітня включно освітній процес у Гребінківській гімназії для учнів 5 - 11 класів організовується з використанням дистанційних форм навчання.


У цей світлий, сонячний і весняний день вітаємо всіх творчих особистостей, які радують наші душі віршами! З Днем поезії, дорогі таланти! Бажаємо вам частіше бути натхненними і творити прекрасне, писати душевні рядки і робити наш світ красивіше!

Учні Гребінківської гімназії - активні учасники обласного еко-челендж "Зроби годівничку - Врятуй пташину"

Дуковський Владислав

П'ятківський Валентин

Вітаємо з новорічними святами!

Відповідно до рішення педради Гребінківська гімназія відновлює навчальний процес у звичному режимі з

30 листопада!

В зв'язку із загостренням епідеміологічної ситуації у нашому регіоні та рекомендаціями сімейних лікарів селища Гребінки, педагогічна рада гімназії прийняла рішення про дистанційне навчання учнів з 2 листопада по 16 листопада. Про організацію навчального процесу після 16 листопада буде повідомлено пізніше.

Згідно рекомендацій МОН в гімназії осінні канікули!

Новий навчальний рік проходить в умовах карантину. Наша спільна відповідальність – зробити цей навчальний рік безпечним для здоров’я учнів, батьків, учителів!

Вітаємо з Днем Знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом та відмінним настроєм.

Все про завершення 2019-2020 навчального року в Гребінківській гімназії

Детальнішу інформацію читайте на інфоресурсі МОН

Для учнів 5-8, 10 класів

Для учнів 9 класу

Для учнів 11 класу

Травень, 2020

УВАГА!!!

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 травня 2020 року

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року - в Гребінківській гімназії оголошено карантин з 12 березня по 03 квітня 2020 року.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 4 травня 2020 року.

На період карантину здобувачі освіти переходять на дистанційну форму навчання.Лютий, 2020

Вітаємо наших маленьких зірочок - призерів районного конкурсу солістів-виконавців в рамках фестивалю "Таланти Васильківщини-2020". У номінації «Декламаторське мистецтво»: Малюк Софія – І місце, Яценко Аліна - ІІ місце, Онищенко Олексій - подяка. Номінація «Юні поети»: Федоренко Юлія – ІІІ місце, Хлєбородова Катерина - ІІІ місце. Номінація «Інструменталісти. Юні музиканти»: Волостнова Юлія – ІІ місце, Школенко Данило – ІІІ місце, Дзюба Валерія – ІІІ місце. Номінація «Народна пісня, академічний вокал»: Галаневич Лукія – ІІІ місце, Токар Олександра – ІІІ місце, Дробенко Аліна – ІІІ місце

Пишаємося вами і бажаємо подальших творчих успіхів!

Лютий, 2020

Гімназисти - призери Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Смішний Колосок - 2019". 36 учнів здобули 36 призових місць:

3 - "Срібний Колосок" , 33 - "Золотий колосок".


Лютий, 2020

У 1999 році до календарів світу увійшло нове свято - Міжнародний день рідної мови. Мова - дорогоцінна перлина нашого народу, і саме юному поколінню випала почесна місія відродити мову, націю, державність. З нагоди відзначення Дня рідної мови гімназисти долучилися до цікавого та пізнавального мовознавчого квесту, під час якого їх чекали досить непрості випробування в тринадцяти локаціях. Переможець таких перегонів очевидний - Мова. Рідна, єдина, солов'їна. І плекати її - наш святий обов'язок.

Лютий, 2020

20 лютого гімназійна родина зібралась на захід «Молитва лине в небеса», щоб пом‘янути і вшанувати героїв Небесної Сотні, тих мужніх, незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах. На заході був присутній заступник Гребінківського селищного голови Руденко В.М. Захід завершився покладанням квітів до пам‘ятного знаку «Героям України». Знаємо! Пам‘ятаємо!


Лютий, 2020

До уваги учнів та батькіВ!!!

Освітній процес у Гребінківській гімназії буде відновлено з 17.02.2020 року.


Лютий, 2020

До уваги учнів та батьків!!!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в селищі і високим рівнем захворюваності в гімназії (станом на 03.02.2020 року 46 учнів (31,5%) відсутні за станом здоров’я), з метою недопущення подальшого розповсюдження захворюваності серед учнів освітній процес призупинено до 10.02.2020 включно.

Лютий, 2020

До уваги випускників!!!

3 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів.

Скориставшись сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру, потрібно створити реєстраційну картку, підготувати дві фотокартки розміром 3×4, що відповідають досягнутому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).

Лютий, 2020

Зустріч однокласників - зустріч з дитинством через роки)

1 лютого випускники-гімназисти злетілися на рідний поріг. Обійми, поцілунки, спогади, сміх та непрохані сьозинки розчулення....вечір, як завжди, пролетів непомітно. До зустрічі, пташенята, хай щастить вам на життєвих дорогах. А ми наступного року і завжди чекатимемо вас на порозі вашого дитинства.

Січень, 2020

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Ця легендарна битва - одна з трагічних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Вшановуючи пам'ять юних героїв, які, виявивши незламність духу, мужність і героїзм, стали на захист молодої Української держави, в гімназії було проведено тематичну лінійку "Бої під Крутами. 102-а річниця".

Січень, 2020

28 січня президент Гімназійного братства Засуха Анна взяла участь у засіданні районної ради «АШкО» дітей Васильківщини. Цікаво було приймати участь у тренінгу, який проводила Кушмірук Євгенія - консультант позитивної психотерапії, член Української спілки психотерапевтів.

Січень, 2020

Гімназійна родина вітає лауреата обласного етапу конкурсу "Вчитель року - 2020" в номінації "Зарубіжна література", вчителя Гребінківської гімназії Ярославу Валентинівну Ведмеденко. Участь та достойна перемога у професійних конкурсах такого рівня - запорука особистісної та професійної самореалізації. Тож, творчого Вам неспокою, шановна Ярослава Валентинівна, нових злетів та перемог, наснаги та удачі у всіх починаннях.

Січень, 2020

КАНІКУЛИ З КОРИСТЮ

Зимові канікули в розпалі, але серед калейдоскопу новорічно- святкових днів завжди є час і бажання до роботи в колі однодумців. Колектив гімназії продовжує роботу над реалізацією методичного проекту "Створення єдиного інформаційно-освітнього простору". Тема, над якою працювали вчителі, - "Створення віртуального простору для дистанційного навчання". Пізнавати щось нове - це круто!


Грудень, 2019

Учні Гребінківської гімназії напередодні новорічних свят відвідали завод "Coca-Cola", де побачили процес виготовлення і пакування улюблених напоїв. Емоції зашкалюють, діти щасливі і задоволені, вдячні батькам за організацію поїздки.

Грудень, 2019

До Дня Святого Миколая та Новорічних свят в Гребінківській гімназії запанував святковий настрій! Всі класи взяли участь у прикрашенні нашого закладу, виготовили та прикріпили різдвяні віночки, які прикрашають двері класних кімнат. Учні 8 класу підготували інтерактивне театралізоване дійство «Святий Миколай, до нас в гості завітай!», під час якого урочисто та святково засяяла вогниками гімназійна новорічна ялинка.

Вітаємо всіх з прийдешніми святами та бажаємо миру, щастя, радості й добра!

Грудень, 2019

17 грудня - День Святої Варвари. Вже восьмий рік поспіль у Гребінківській гімназії проходить виставка вишитих робіт учнів та їх родин під назвою " Варвара - покровителька рукоділля". Виставка домашнього рукоділля, як завжди, була пронизана атмосферою тепла та затишку. Дякуємо всім, хто приніс сьогодні частинку домашнього тепла.

Грудень, 2019

Учні Гребінківської гімназії долучились до Години коду – глобальної ініціативи щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою і цікавою, та допомагає розвивати навички розв'язання задач, логічне та творче мислення.

Грудень, 2019

Гімназійна велика родина щиро вітає найкращого вчителя зарубіжної літератури Васильківщини Ярославу Валентинівну Ведмеденко, яка за підсумками першого етапу випробувань фахового конкурсу "Учитель року 2020" увійшла до п'ятірки кращих вчителів Київської області. Попереду - складні випробування в колі колег- суперників. Ми зичимо нашій Ярославі Валентинівні успіху на кожному етапі конкурсу та достойної перемоги у фіналі.

Грудень, 2019

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в Гребінківській гімназії. Альона Лук’янченко - волонтер, замісник лідера Білоцерківської міської організації Товариства Червоного хреста України для учнів старших класів провела тренінгові заняття «Обери життя».

Учні гімназії переглянули виставу “Я не хочу помирати” у виконанні акторів виїзного театру ім.Гавриленко С.О.

Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.

Грудень, 2019

Наші мандри

Кажуть, що осінь - пора нудьги і депресії, але якщо не нудьгувати вдома, а проводити цікаво час, то ніяка хандра навіть близько не підійде! Поїздка до Львова дала учням 7 класу прекрасну можливість побачити красу легендарного міста, дізнатися його дивовижну історію!

Листопад, 2019

На базі Гребінківської гімназії відбулося перше заняття методичного практикуму для вчителів основ здоров'я району "Формування у школярів навичок здорового способу життя" (керівник вчитель основ здоров'я Гребінківської гімназії Угнівенко Світлана Анатоліївна).

Його учасниками стали 20 вчителів основ здоров'я району. Засідання відкрила методист районного методичного кабінету Краснікова В., яка зупинилась на змінах в порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Засуха Р.В., директор гімназії, привітав присутніх з початком роботи методичного практикуму.

Тема першої зустрічі- "Раціональне харчування як основа здорового способу життя".

Тренінг, який провела Світлана Анатоліївна, був змістовним, цікавим, насиченим різноплановими вправами ("Клаптикова ковдра", "Реклама", "Швидке побачення", "Ток-шоу").

Присутні активно працювали над завданнями, презентували свої роботи, створювали рекламу, вживалися в ролі учасників ток-шоу.

Листопад, 2019

Вітаємо лауреата Районного етапу конкурсу "Вчитель року-2020"!

15 листопада, в ліцеї "Основа" (м. Вишневе) було підведено підсумки І (зонального), етапу "Вчитель року-2020" в номінації "Історія".

Васильківський район представляла вчитель Гребінківської гімназії Ліна Петрівна Горна.

Протягом двох конкурсних днів учасниці показували свою педагогічну майстерність у конкурсних випробуваннях "Урок", "Тестування", "Самоаналіз", "Методичний експромт".

За підсумком Ліна Петрівна посіла ІІІ місце.

Вітаємо та бажаємо успіхів на вчительській ниві!


Листопад, 2019

ДЕНЬ ГІМНАЗИСТА


Листопад, 2019

ВІТАЄМО!!! ПИШАЄМОСЬ!!!

Підведено підсумки районного етапу конкурсу "Учитель року".

14 листопада на базі Калинівського НВК № 1 було проведено конкурсні випробування для вчителів зарубіжної літератури Васильківського району. У номінації "Зарубіжна література" перемогу отримала Ведмеденко Ярослава Валентинівна, вчитель зарубіжної літератури Гребінківської гімназії. Вітаємо нашу Ярославу Валентинівну та бажаємо їй успіху на обласному етапі фахового конкурсу.

Листопад, 2019


Вітаємо Циганко Анастасію, ученицю 8 класу, яка здобула І місце в районному етапі конкурсу юних художників "Чарівна палітра".

Листопад, 2019

Завершилися інтелектуальні ігри старшокласників. 8 та 9 листопада відбувся районний фінал інтелектуальної гри старшокласників "Пізнай себе", в якому взяли участь 19 команд юних ерудитів закладів середньої освіти Васильківщини. Всі учасники демонстрували свої знання та ерудицію, виконуючи 6 завдань: "Бліц-розминка", "Знайди пару", "Незабутні імена України", Логічне асорті", "Чорний ящик", "Перехват".

За результатами змагань юних ерудитів команда Гребінківської гімназії виборола призове ІІІ місце. Вітаємо юних інтелектуалів та педагогів, які привели їх до поставленої мети.

Листопад, 2019

Учні 8 - 11 класів гімназії традиційно долучилися до радіодиктанту національної єдності, який 8 листопада, у переддень святкування Дня української мови та писемності, продиктував в ефірі "Українського радіо" педагог, теле- та радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Листопад, 2019

Учениці 9 класу Засуха Анна та Горбач Юлія вибороли перемогу в районному етапі обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України» у напрямку «Сучасні захисники України» з роботою "Любов, що сильніша за зброю".

Дівчата провели пошукову, науково-дослідницьку роботу, з метою збору фактичних матеріалів та інформації про Засуху Оксану Вікторівну, гребінківчанку, дружину директора нашої рідної гімназії, яка добровільно, заради спасіння чоловіка (Засухи Романа Валерійовича, директора Гребінківської гімназії, учасника бойових дій на сході, зам. командира 72-ї бригади, що потрапив у полон до Ігора Безлера) здалась в полон бойовикам.

Робота рекомендована для участі в обласному етапі пошукової акції. Вітаємо наших юних дослідниць та їхнього креівника - вчителя історії Гребінківської гімназії Ліну Петрівну Горну.

.


Листопад, 2019

4 листопада гімназисти отримали електронний сертифікат, який засвідчив, що всі вони стали частиною спільноти, яка встановила новий рекорд України. Захід - «ІІ Всеукраїнський урок доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин) - було організовано благодійний фондом «Щаслива лапа» та присвячено Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначають 4 жовтня. Отож, 4 жовтня в кожному з восьми класів гімназії одночасно було проведено 8 уроків добра. За підсумками проведення заходу гімназисти отримають настільну освітньо-пізнавальну гру «Happy paw». Захід проходить за підтримки МОН і має привернути увагу до ситуації з домашніми та безпритульними тваринами в Україні.


Жовтень, 2019

За підтримки Президента Гімназійного братства Засухи Анни в останню декаду жовтня в гімназії було проведено шашковий турнір серед учнів 5 - 11 класів. Перемогу здобули учень 6 класу П'ятківський Володимир, учень 9 класу Куцаченко Богдан, учень 10 класу Плоденко Владислав. Переможці отримала грамоти та солодкі подарунки від Президента гімназії.


Жовтень, 2019

11 жовтня, в Національному авіаційному університеті відбулась Настановча конференція учнів – членів МАН України Васильківського територіального відділення. У роботі конференції взяли участь учні Гребінківської гімназії та вчитель історії Горна Л.П.

В першому блоці засідання присутніх ознайомили з концептуальними питанням проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково -дослідницьких робіт та основними аспектами роботи над дослідженнями. В другому блоці учні розійшлися на засідання наукових секцій МАН за інтересами, де отримали масу позитивних емоцій та корисної інформації. Також гімназисти відвідали "Музей НАУ", де ознайомились з історією створення та розвитку університету.


Жовтень, 2019

Свято триває))))))

Цього року своє професійне вчителі Гребінківської гімназії відзначали в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського. Такий приємний подарунок всі освітяни Гребінківщини отримали від селищного голови Н. С. Збаращенко. Щира вдячність нашій Наталії Сергіївні, яка поруч з нами у свято і в будень, за постійну турботу та піклування про Вчителя.

Жовтень, 2019

День учителя - найочікуваніше свято в кожному закладі освіти. Привітання, улюблені пісні, осінні квіти - все цього дня для Учителя. Стало вже доброю традицією в цей день проводити День самоврядування. Учні 11 класу, розділивши "ролі" та старанно підготувавшись, проводять уроки та "керують" освітнім процесом в гімназії. З цим непростим завдання вони впорались на "12".

Вересень, 2019

27 вересня відбулися вибори Президента Гімназійного братства. Цього року за посаду лідера учнівського самоврядування змагалися: Делепенюк Денис - учень 8 класу, Засуха Анна - учениця 9 класу, Звірховський Максим - учень 10 класу. Передвиборча гонка була запеклою та цікавою. В переддень виборів відбулися дебати, в ході яких кожен з кандидатів на посаду Президента зачитав свою програму та відповів на питання виборців. Отож, за підсумками голосування учнів та вчителів гімназії перемогу здобула Засуха Анна Романівна, учениця 9 класу. Цього ж дня новообраний Президент зібрав Раду лідерів. Бажаємо успіхів та творчих здобутків нашому Президенту.

Вересень, 2019

Вітаємо команду Гребінківської гімназії!!!🏆 Ура!!! Маємо 6 медалей 🏅 в традиційній Легкоатлетичній спартакіаді, що відбулася 18.09.19 на стадіоні в смт.Калинівка серед команд загальноосвітніх шкіл Васильківського району (учнів 7-9 класів). Біг дівчата - 1 місце (Вільхова Соломія); стрибки у довжину - 2 місце (Вільхова Соломія ); естафета 4×100м (Вільхова Соломія, Виштак Владислав, Нескороджена Соломія, Бачінський Андрій) - 3 місце (серед 35 команд). Бажаємо успіхів нашим спортсменам! Молодці!!! НАЙКРАЩІ!!!!

Вересень, 2019

«Квіткові фантазії для рідної гімназії» - під такою назвою у Гребінківській гімназії пройшло свято квітів. Кожен клас представив квіткову композицію, які будуть прикрасою нашого закладу. Всі попрацювали на славу, доклали чимало зусиль, аби з допомогою квітів, природного матеріалу передати любов до рідного закладу.

Реєстрація на захід проходить за посиланням: https://www.grebinkygm.org/для-вас-батьки

Вересень, 2019

Переможці Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок" отримали свої заслужені нагороди!


Вересень, 2019

Відлунала дитячим сміхом "Вереснева зустріч", на яку злетілася галаслива гімназійна дітвора з нагоди Дня знань. Вдалого старту тобі, дорога гімназіє, адже все найцікавіше попереду!


Червень, 2019

Отримавши свідоцтва про базову середню освіту, учні 9-А класу відсвяткували цю подію у Львові. У місті, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави та шоколаду, духом романтики і архітектурною неповторністю. Львів - це культурна столиця України, Львів - незмінний, Львів - історія. Загадковості Львова не має меж.


Червень, 2019

Увага! Увага! Гребінківська гімназія оголошує про конкурсний відбір до 6 - 10 класів на вільні місця. Шановні абітурієнти! Чекаємо вас 19 червня о 10.00 для проведення комплексного випробування (українська мова, англійська мова, математика). Завдання відповідають опрацьованому матеріалу та розраховані на середнього учня. За умови успішного проходження випробування, ви побачите своє прізвище в наказі про зарахування, який буде розміщено на сторінці "Для вас, батьки" не пізніше 27 червня 2019 року.


05 червня 2019. Черговий етап ДПА подолано

До уваги батьків!

На базі Гребінківської гімназії в період з 03 по 14 червня буде працювати мовний табір.

Перебування дітей в таборі – 900 – 1300 (без харчування).

Для проведення занять дітям буде потрібне канцелярське приладдя (зошит, ручки, кольорові олівці, папку для творчості (кольоровий папір, картон, клей, ножиці тощо).

Відповідно до кількості заяв станом на 24 травня було сформовано чотири загони.

Програма роботи табору передбачає цікаві заняття з англійської, німецької та французької мови, активності, спільні творчі справи тощо. Можливий, за попередньою згодою, виїзд за межі селища (Біла Церква, Буки, Київ тощо).

Документи, які регламентують роботу табору, щоденні дайджести будуть розміщені в новій рубриці "Літній мовний табір"


Червень, 2019

Дружний колектив Гребінківської гімназії відвідав Національний парк Межигір'я, де мав змогу споглядати чудові краєвиди, відвідати зоопарк, кінологічний центр та влаштувати пікнік на березі Київського моря!

Червень, 2019

Учні 9-класів випробували міцність своїх знань до державної підсумкової атестації з української мови. Вітаємо! Але це лише початок... Попереду ДПА з математики та англійської мови. Побажаємо нашим гімназистам успішної здачі.

Травень, 2019

Свої літні канікули наші восьмикласники розпочали з поїздки до Буковелю. Сьогодні ми повернулися з Карпат, де провели насичені, яскраві та емоційні дні! Піша подорож на гору Довга, куштування смачнючого сиру на полонині та долучення до процесу його варіння .

Відвідування природного заповідника в Яремче, похід до водоспаду Гук. І , звичайно ж, гуцульський ринок сувенірів!

За все це ми вдячні нашим батькам та новим друзям і вже майже родичам, господарям Юрію та Ліні за теплий прийом!

Спартакіада працівників освіти Васильківського району 2019

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

Гребінківська гімназія Васильківського району Київської області, керуючись Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України № 367 від 16. 04. 2018 року, оголошує про проведення конкурсного відбору для зарахування учнів до 5 класу гімназії.

Конкурсні випробування абітурієнтів (комплексний іспит – українська мова + англійська мова + математика) будуть проведені 4 червня 2019 року.

Початок - о 10 00.


Зразки конкурсних завдань для вступних випробувань

Ласкаво просимо!

Голосно та святково пролунали останні аккорди навчального року в Гребінківської гімназії. Гарного відпочинку та успіхів вам під час випускних іспитів, дорогі діти.

22 травня, в Гребінківській гімназії відбулася традиційна XVIII травнева спартакіада. Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних рекордів.

Свято Успіху в Гребінківській гімназії

Вже стало доброю традицією в останні травневі дні проводити в гімназії свято для тих, хто протягом року наполегливо працював та досягав успіху в навчанні, спорті та позашкіллі. Отож, 16 травня червона доріжка простелилася для 87 учнів гімназії, які гордо крокували за своїми нагородами. 24 зі 130 учнів потрапили до різноманітних номінацій, серед яких були «Гордість року», «Спортивна надія року», «Молодіжний лідер року» та багато інших. Достойно й гордо пройшли за своїми нагородами і троє переможців у номінації «Лідер року - 2019». На найвищу сходинку у цій номінації піднялася учениця 11 класу Бадзюк Анна. В номінації «Кращий клас» перемогу отримали 7 та 9-і класи. Одним із найзворушливіших моментів церемонії було звернення учнів гімназії до одинадцятикласників із побажанням «Щасти на ЗНО». Бажаємо всім учасникам нашого свята триматися обраної життєвої дороги до мрії, і нехай на цій дорозі їх чекає успіх та визнання


Травень, 2019

День вишиванки в Гребінківській гімназії!

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

Одягати вишиванку – це добра традиція в нашому закладі, і не лише в День вишиванки. Святковий день був насичений дійствами, під час яких гімназисти дізналися історію виникнення цього свята, історію вишиванки та багато іншого. Заслуговує на увагу мистецька акція «Єднай нас, вишитий рушник!». До створення рушника довжиною 8 метрів долучилися всі класи гімназії, малюючи окремі фрагменти та використовуючи при цьому елементи орнаменту різних регіонів України.

Весело та цікаво пройшов конкурс малюнків на асфальті «А над світом українська вишивка цвіте». Класи створили власні неповторні малюнки, які стали окрасою нашого подвір’я.

Отож, гімназія сьогодні замайоріла різними кольорами. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує нашу гімназійну родину і всю вишивану Україну!

15 травня, учні Гребінківської гімназії відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П.К. Саксаганського — обласний академічний музично-драматичний театр в місті Білій Церкві, значний культурний осередок міста і області.

Травень... Настали чудові весняні дні. Особливим видався сьогоднішній день для учнів 5 та 6 класів. Діти відвідали Національний парк Межигір'я, де мали змогу споглядати чудові краєвиди, відвідати зоопарк, кінологічний центр та влаштувати пікнік на березі Київського моря!

Учні Гребінківської гімназії 8 та 9 травня взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 74 річниці перемоги над нацизмом. Вічна пам'ять та шана героям, що полягли в боях. Слава героям! Україні слава!

Естафета пам’яті !!!

8 травня, в День пам’яті та примирення, в селищі Гребінки Васильківського району відбулася,традиційна XXV-та легкоатлетична естафета присвячена пам’яті загиблих в другій світовій війні. Команда Гребінківської гімназії.

Джура 2019. Рій "Яструб"

Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Грінвіч"

Виставка композицій " Барви Великодня 2019" в Гребінківській гімназії

Діхтяр Людмила Володимирівна, вчитель фізкультури Гребінківської гімназії, взяла участь у триденному проекті " Посилка успіху" за сприяння "Klitscko Foundation".

23-го квітня учні Гребінківської гімназії взяли участь у заключному святі районного фестивалю обдарованих дітей Васильківського району "Таланти Васильківщини 2019". Вітаємо учнів та їх наставників із заслуженими нагородами!

Літній мовний табір - справа цікава, але досить непроста і відповідальна. Потрапити до списку обраних - це лише перший крок. А далі - наполегливе та насичене педагогічними "родзинками" навчання в команді колег-однодумців. Тренінги з організації дозвілля в таборі, ігри, проекти, креативні розминки та активності - це далеко не повний перелік сучасних форм роботи, які опановують наші вчителі, щоб дні, проведені в мовному таборі Гребінківської гімназії, запам'яталися надовго.

Команда Гребінківської гімназії ⚽ Зональні змагання на кубок з міні - футболу присвячений пам'яті Вереньова І.А. - II місце. Грали достойно! Вітаємо!!!

12 квітня 1961 року людина здійснила перший політ у космос. Відтоді щороку у цей день відзначають Міжнародний день космонавтики. Україна, яка входить до переліку перших космічних держав, активно розвиває ракетно-космічну галузь. До української космонавтики привертають увагу й досягнення першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. «Ви знаєте, мене часто запитують: навіщо літати в космос? Я відповідаю дуже просто: для того, аби покращити життя на планеті Земля», – так говорив Леонід Каденюк. Про ці та інші цікаві факти розповіли учні 8 класу Гребінківської гімназії на тематичній лінійці. Завершенням заходу був запуск паперових літачків.

Ура!!!!! Гребінківська Гімназія пройшла відбір на благодійний проект

"Фонду Кличко" під назвою "Посилка успіху". Дякуємо за допомогу у розвитку спортивної молоді і за можливість залучити гімназистів до активного способу життя в цікавому проекті)))

4 квітня учні Гребінківської гімназії, перейняли естафету висадки дерев, які закупила Гребінківська селищна рада, і посадили в Центральному парку відпочинку смт Гребінки молоді дерева: ялинки, червонолисті клени, сортовий бузок та кущі магнолії, які стануть окрасою нашого парку. Двомісячник благоустрою продовжується. У кожного є шанс долучитися до заходів по благоустрою. Дякуємо учнівській молоді за підтримку ініціатив Гребінківської селищної ради. Дружною командою зробимо наше селище, ще кращим.

Практична конференція "Проектна діяльність учнів Гребінківської гімназії".

Учні 11 класу: Бадзюк А., Гаман А., Ігнатенко Н., Тонковид Р., Шаріпова О. захистили свої проекти з екології перед Гімназійною родиною на високому рівні.

"Гребінки - твій дім, ти господар в нім". Двомісячник з благоустрою. Учні 11 класу Гребінківської гімназії, за ініціативи Гребінківсього голови Збаращенко Н.С. та директора Гребінківської гімназії Засухи Р.В., допомогли дизайнерам садити ялинки та клени в центральному парку. Це добра згадка про випускний клас гімназії 2019 р.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 №930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників» (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 20.12.2011 № 1473, наказом МОН від 08.08.2013 № 1135), 3 квітня 2019 року на базі Гребінківської гімназії відбулося І засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Васильківської райдержадміністрації.

2 квітня учні 7 - 10 класів гімназії стали учасниками науково-практичної конференції, яку організувала та разом з учнями 11 класу провела вчитель хімії, біології та екології Клюкова Валентина Василівна. Метою заходу була практична допомога учням, які мають бажання займатися проектною діяльністю, працювати над науково-дослідницькою роботою в системі МАН. "Здоров'я - це неоціненний скарб людства" (Альвіна Гаман), "Вплив зовнішніх факторів на шкіру людини" (Анна Бадзюк), "Ми і наше майбутнє. Екологічний слід" 9Анастасія Ігнатенко), "Стан атмосфери селища Гребінки та причини її забруднення" (Регіна Тонковид) - саме такі надзвичайно важливі проекти були представлені в ході конференції.


Вітаємо учнів гімназії з призовими місцями у районному огляді колективів художньої самодіяльності закладів освіти Васильківського району "Веселка - 2019".

У номінації музиканти (середня вікова група) - Ансамбль скрипалів – І місце, дует скрипалів Глушковська Діана, Вільхова Соломія – І місце.

У номінації хореографічні колективи (середня вікова група) - хореографічна студія «Акварель» - ІІІ місце, вокальні колективи (середня вікова група) студія «Акварель» - ІІІ місце

Вітаємо наших маленьких зірочок-переможців та їхніх керівників. Бажаємо натхнення і нових звершень!

28 березня в рамках Фестивалю педагогічної майстерності для учнів 9-х класів вчитель німецької мови Олена Іванівна Пасічна провела захоплюючий веб-квест “Подорож німецькомовними країнами”. Стиль життя, архітектура, звичаї та традиції наших європейських сусідів просто вражають. Лишилось лише здійснити мандрівку до цих країн, адже “краще один раз побачити, ніж сто разів почути”.


УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Мрії здійснюються!!! Мовний табір Go Camp за участю іноземного волонтера буде організовано для учнів Гребінківської гімназії в період з 3 по 14 червня.

Мета організації мовного табору - надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і світу!

Детальну інформацію про роботу табору очікуйте в травні.


25 березня в Ксаверівській ЗОШ відбулась особиста першість Васильківського р-ну серед школярів "Шашковий фестиваль", в якому активну участь взяли учні Гребінківської гімназії та стали призерами. Шаповал Владислав - II місце (серед юн. 2007 р.н і молодші) та Липова Вікторія - III місце (серед дівч. 2005- 2006 р.н) Вітаємо наших призерів!!!

Завершено Відкритий інтерактивний конкурс “МАН-Юніор Ерудит”. Одинадцятикласники гімназії отримали свої заслужені нагороди. Детальніше - в розділі “Обдаровані діти” ("Конкурси")


22 березня в рамках Фестивалю педагогічної майстерності вчитель природознавства Л. В. Діхтяр запросила колег на майстер-клас “Впровадження наскрізних ліній на уроках природознавства”. Однією з провідних наскрізних ліній проведеного заходу стала лінія “Екологічна безпека і сталий розвиток”. Активними учасниками та помічниками вчителя стали п’ятикласники. Вони з задоволенням поділилися своїми знаннями та позитивом з гостями заходу.

22 березня педагог-організатор Гребінківської гімназії Угнівенко С. А. в рамках фестивалю педагогічної майстерності провела відкрите засідання ради лідерів на тему "Лідер і його команда". Протягом заняття учні пройшли експрес-діагностику на виявлення лідерських якостей, інсценізували стилі лідерства та міркували, який з них ефективніший.

21 березня у Гребінківській гімназії відбулось справжнє свято весни - конкурс "Міні - Міс", в якому брали участь дівчатка 5-7 класів: Довгаль Аня, Березовська Аня, Мусієнко Женя, Корнієнко Діана. Дівчатка виступали на високому рівні, по-новому відкрили себе для гімназійної родини. Титул "Міні-Міс" отримала Корнієнко Діана!

Тема “Протидія булінгу” наразі є однією з актуальних в освітньому середовищі. 19 березня в рамках Фестивалю педагогічної майстерності було проведене відкрите засідання кафедри класних керівників. Ю. Ю. Фокіна, керівник кафедри класних керівників, познайомила присутніх з нормативними документами, які регулюють питання “булінгу” в освітньому процесі, розповіла про ознаки, причини та можливі наслідки цього явища, дала поради вчителям, як діяти в ситуації, коли вони стали свідками булінгу або дізналися про випадки цькування дитини. Всі присутні отримали пам’ятки “Стоп! Булінг”. Також класним керівникам були дані рекомендації щодо висвітлення цього питання на батьківських зборах.

18 березня відбувся майстер-клас вчителя зарубіжної літератури Ведмеденко Я.В. “Наскрізні лінії як засіб інтеграції ключових загальнопредметних компетентностей”.


Завершилась ІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада “На урок”. 95 учнів гімназії стали її активними учасниками. 31 з них (33 %) стали переможцями, отримавши іменні дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів, підкоривши вершини таких дисциплін: фізика, інформатика, біологія, хімія, історія, українська мова та література. Всі учасники інтернет-олімпіади, крім дипломів та сертифікатів учасників, отримали також безцінний досвід участі в онлайн-перегонах.

З 11 по 15 березня у Гребінківській гімназії в рамках Фестивалю педагогічної майстерності було проведено мистецьку акцію "Шевченко і ми". Це і участь гімназистів у науково-пошуковій конференції, і поетичний флешмоб, і пошукова робота над класними проектами "Мистецтво і Шевченко". А літературні читання стали справжнім святом для гімназистів.

15 березня учні гімназії стали учасниками МК SCRATCH, який було проведено під егідою Голови Васильківської РДА Владислава Івановича Одинця в рамках програми професійної орієнтації по напрямку ІТ технологій та програмування.

13 березня Гребінківська гімназія гостинно зустрічала учасників обласної школи завідуючих та методистів районних, міських науково-методичних центрів, методичних центрів, кабінетів Київщини. До учасників зібрання з вітальним словом звернулася Гребінківський селищний голова Н С. Збаращенко. Дякуємо методистам КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" С. В. Галашевській, Ж.В. Вихристенко, завідувачу РМК Васильківського району І. В. Андрикевич за довіру та підтримку.

12 березня про свою роботу в рамках ПЦК звітували вчителі природничо-математичних дисциплін. (Детальніше в розділі "Предметно-циклові комісії")

Bonjour, excusez-moi, merci….

Ці та багато інших слів підкорилися сьогодні тим, хто був учасником відкритого засідання гуртка “Французька мова”

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка

Картини Тараса Григоровича Шевченка

щоб отримати доступ, запустіть на мобільному телефоні додаток зчитування QR-коду

Т. Шевченко в картинах Олега Шупляка

9 березня минає 205-а річниця від його дня народження, а 10 березня – роковини смерті. Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця вплітаються у вінок щемної любові до свого духовного батька, Людини з великої літери. Глибинний зміст містить знамените кредо поета, котре й нині не втрачає своєї актуальності:… Возвеличу Малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх Поставлю слово.Бо ж мова наша - найголовніша зброя у збереженні українських національних надбань. І берегти її треба, щоб здійснилася найзаповітніша мрія Кобзаря:І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі.Весна в Україні починається Шевченком. У березні він народився, у березні покинув білий світ, у березні 1840 року вийшов перший «Кобзар».

6 березня відбулося відкрите засідання предметно-циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін. (Детальніше в розділі "Предметно-циклові комісії")

Сьогодні, 28 лютого, Угнівенко Світлана Анатоліївна, педагог-організатор Гребінківської гімназії, взяла участь у workshop-майстерні для педагогів-організаторів закладів освіти Васильківського району “Удосконалення професійної майстерності педагогів-організаторів шляхом впровадження нових технологій виховання в умовах Нової української школи".

Корфбол ⚽ 27.02.2019 відбулось перше заняття обласного майстер - класу Строкіна Юрія Борисовича, учителя фізичної культури Пилипчанського НВО, учасником якого стала я, учитель Гребінківської гімназії Діхтяр Л.В. Тема заняття - "Активізація рухової активності учнів засобами корфболу". Емоції переповнюють))) Юрій Борисович - людина та вчитель з великої букви, про що свідчать численні перемоги його вихованців. Дякую всім організаторам та окремо вчителю за змістовне заняття!!!

Сьогодні, 27 лютого, Гребінківська гімназія гостинно вітала керівників закладів освіти Київської області. Захід був організований за підтримки та сприяння КОІПОПК ( м. Біла Церква). З привітальним словом до поважних гостей звернулася заступник Гребінківського селищного голови Л.Б. Осьмак. Презентація роботи закладу та екскурсія оновленою гімназією справила неабияке враження на присутніх. Дякуємо принагідно всім, хто долучився до організації та проведення заходу, тим, хто завжди тримає руку на пульсі потреб освітян Васильківщини.

Вітаємо переможців та призерів III міжнародної гри зі світової літератури "Sunflower" та міжнародної природознавчої гри "Геліантус"

Сьогодні, 23 лютого, наші соловейки взяли участь у районному конкурсі солістів виконавців "Таланти Васильківщини - 2019".

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

Учні та вчителі Гребінківської гімназії долучилися до загальнонаціональних заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 19 лютого відбувся захист учнівських робіт в рамках проекту "Зима, що нас змінила". 20 лютого учениця 11 класу Шаріпова Ольга разом з учителем Швидким С.В. взяли участь в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді у смт. Гнідин, педагогічний колектив долучився до селищного мітингу, приуроченому Дню Героїв Небесної Сотні.

Гімназійна родина щиро вітає переможця обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України в секції "Літературна творчість" Ігнатенко Анастасію, ученицю 11 класу, яка за підсумками трьох складних етапів випробувань виборола ІІ місце, та її наставника Олену Петрівну Токар, вчителя української мови та літератури Гребінківської гімназії.

16 лютого перегорнув чергову сторінку конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН України. Хотівський НВК гостинно зустрів сьогодні переможців районного етапу. Позаду - заочне оцінювання, складна контрольна, та й сам захист роботи добігає кінця. Бажаємо нашим конкурсантам Ігнатенко Анастасії та Тонковид Регіні перемоги. Вони її варті)

Сьогодні учитель зарубіжної літератури Я.В Ведмеденко взяла участь у обласному майстер-класі "Упровадження змістових ліній на уроках зарубіжної літератури" на базі Маловільшанської ЗОШ Білоцерківського району.

В Гребінківській гімназії в курені імені Михайла Жизневського була проведена інтелектуальна гра "Відун" з метою підготовки до участі у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Сьогодні, в День святого Валентина, старшокласники Гребінківської гімназії організували розважальну програму. Було пізнавально та весело!

День Закоханих гімназія.avi

Від Гребінківської гімназії з любов'ю

Вітаємо переможців міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок осінній - 2018" та восьмого Всеукраїнського конкурсу з німецької мови "Орлятко".

В Гребінківській гімназії створено курінь імені Михайла Жизневського.

Передаємо челендж Ксаверівській ЗОШ та Здорівському НВК.

Вітаємо переможця третього (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Головату Дарину (3 місце) та її наставника В.В. Клюкову.

Сьогодні, 02.02.2019 року, учениця 9-А класу Гребінківської гімназії Яценко Аліна взяла участь у ІV етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки Київської ОДА за ІІ місце в обласному етапі конкурсу. Вітаємо Алінку та її наставника Ларису Віталіївну Ткаченко, вчителя української мови та літератури Гребінківської гімназії, з достойною перемогою.

Бажаємо успіху та перемоги на Всеукраїнському рівні!

Сьогодні, 31 січня 2019 року, учні Гребінківської гімназії Шаріпова Оля та Засуха Аня взяли участь у стажуванні дітей-лідерів у структурних підрозділах Васильківської райдержадміністрації.

31 січня святкує свій ювілей мужній чоловік, мудрий наставник, креативний директор Гребінківської гімназії Роман Валерійович Засуха! Зичимо йому міцного здоров'я, нових злетів та звершень, ласки від Бога та вдячності від людей.Нехай радість, веселощі, гарний настрій, увага рідних, близьких, колег і друзів супроводжують Вас не тільки в це свято, а завжди! Нехай Вам вдається втілити в життя всі Ваші задуми та ідеї! Щастя і процвітання Вам!

Сьогодні до нас завітала методист Васильківського районного ЦДЮТ Шевченко Катерина Григорівна. Дякуємо Катерині Григорівні за методичні поради по організації роботи в рамках військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

29 січня відзначають 101 річницю з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія.

З цієї нагоди в Гребінківській гімназії вчитель історії Швидкий С.В. разом з учнями підготували та провели усний журнал «Пам’ятай про Крути».

Крути стали початком нової доби в історії України, бо саме вони засвідчили: власну державу треба захищати зі зброєю в руках. І саме та обставина, що мученицьку смерть в ім’я України прийняли її юні діти, робить цю подію такою болюче-нестерпною, що не піддається забуттю.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Трагічних помилок минулого – не виправити. Вбитих – не воскресити. Але засвоїти уроки історії - наш обов’язок.

Маємо не лише пам'ятати про безневинні жертви минулого, але й думати, як не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту і всій Другій світовій війні.

Сьогодні, 26 січня, юних біологів, учасників обласного етапу Всеукраїнської олімпіади, гостинно приймав Софіївсько- Борщагівський НВК. Серед них була і учениця 9 класу Гребінківської гімназії Головата Даринка. Зичимо нашій зірочці перемоги та удачі у всіх починаннях.

Вітаємо переможця третього (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Хлєбородову Катерину (3 місце) та її наставника Л.В.Ткаченко.

Сонячна зимова днина 24 січня додала до когорти вчителів Васильківщини ще одного лауреата Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2019" в номінації "Основи здоров'я". Вітаємо Світлану Анатоліївну Угнівенко, вчителя Гребінківської гімназії, з достойною перемогою. Зичимо їй нових перемог та справедливих і неупереджених поціновувачів її педагогічної майстерності.

Вітаємо найкращого вчителя Захисту Вітчизни Васильківщини, Засуху Романа Валерійовича, нашого креативного та творчого директора, який, очоливши п'ятірку кращих вчителів Київщини, став лауреатом фахового конкурсу "Вчитель року". Складні випробування були ним подолані гідно. Він вкотре довів своє життєве кредо: "Кращий приклад - власний приклад"!

Сьогодні, 23 січня, восьмикласники Гребінківської гімназії отримали можливість побувати в гостях у телевізійного каналу "1+1".

Учні заглянули за лаштунки відомих програм, побачили як готуються новини на "ТСН" та "Сніданок з 1+1", змогли зануритися в " таїнство" телебачення, уявити себе ведучими, журналістами, операторами та режисерами.

Гімназисти щиро вдячні працівникам каналу "1+1" за гарну професійну та інтерактивну екскурсію та чекають у гості своїх нових друзів!

Мое видео1.mp4
DSC_0881.mp4

З Днем Соборності, Україно!

22 січня 1919 року високе зібрання на Софіївському майдані повідомило на увесь світ про об'єднання історичних українських земель у соборній державі.

21 січня 2019 року у місті Фастів з цієї нагоди пройшла краєзнавча конференція "Соборна Україна", делегатами на якій були вчителі Гребінківської гімназії. Учасники заходу процитували фрагмент тексту "Акту злуки", передавши естафету іншим областям.

Одними з перших заклик підхопили учні Гребінківської гімназії, які передають естафету всім освітнім закладам Васильківщини!

Перший день навчання після зимових канікул розпочався з насиченої лінійки та привітання призерів олімпіад районного та обласного рівнів!

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зібрав сьогодні, 20 січня, юних математиків. Серед них і наша надія - Олексій Онищенко, учень 8 класу Гребінківської гімназії. Бажаємо йому удачі і, звісно ж, перемоги!

19 січня Боярський НВК " Гімназія ЗОШ - І ступеня" гостинно приймає учениць Гребінківської гімназії Ігнатенко Анастасію та Хлєбородову Катерину, які стали учасницями ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

У цей святковий та особливий день побажаємо дівчаткам перемоги!

Гімназійна родина вітає переможців районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України Тонковид Регіну, Ігнатенко Анастасію та їх наставників Корнієнко Т. К., Токар О. П. Бажаємо перемоги в обласному етапі конкурсу!

Учні Гребінківської гімназії ,які стали переможцями Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів — отримали свої нагороди на святі

«Різдвяна зіронька Васильківщини», яке відбулось 15 січня в Калинівській філії ЦДЮТ.

Дякуємо організаторам свята за неймовірну атмосферу та позитивні емоції!


Чекаємо на зустріч!

Гімназійна дружна родина вітає всіх з прийдешніми святами. Нехай рік, що минає, забирає з собою всі негаразди, а новий нехай буде мирним, затишним, сповненим приємних миттєвостей та всіляких благ. Щастя та злагоди вашим родинам. Вірте в новорічні дива - вони часом трапляються))