Гребінківський академічний ліцей
В зв'язку зі зміною назви закладу наш сайт переїхав на http://www.gal.school.social/
директора Гребінківської гімназії 22 червня 2022 року
Свято успіху
До уваги батьків майбутніх п'ятикласників!!
Відповідно до ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти набір до 5 класу на 2022/2023 навчальний рік буде проведено на конкурсній основі.
Зразки конкурсних завдань розміщені ТУТ
Пам’ятка
Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру
При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправте дітей і рідних похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.
Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації (далі – НС) доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати «тривожну (екстрену) валізу» з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.
Підготовка оселі:
нанести захисні смуги зі скочу (паперу, тканини) на віконне скло для підвищення його стійкості до вибухової хвилі та зменшення кількості уламків і уникнення травмування у разі його пошкодження;
по можливості обладнайте укриття у підвалі, захистіть його мішками з піском, передбачте наявність аварійного виходу;
при наявності земельної ділянки обладнайте укриття на такій відстані від будинку, яка більше його висоти;
зробити вдома запаси питної та технічної води;
зробити запас продуктів тривалого зберігання;
додатково укомплектувати домашню аптечку засобами надання першої медичної допомоги;
підготувати (закупити) засоби первинного пожежогасіння;
підготувати ліхтарики (комплекти запасних елементів живлення), гасові лампи та свічки на випадок відключення енергопостачання;
підготувати (закупити) прилади (примус) для приготування їжі у разі відсутності газу і електропостачання;
підготувати необхідні речі та документи на випадок термінової евакуації або переходу до захисних споруд цивільного захисту або інших сховищ (підвалів, погребів тощо);
особистий транспорт завжди мати у справному стані із запасом палива для виїзду у небезпечний район; при наближенні зимового періоду необхідно вирішити питання щодо обігріву оселі у випадку відключення централізованого опалення.
Правила поведінки в умовах надзвичайних ситуації військового характеру:
зберігати особистий спокій, не реагувати на провокації;
не сповіщати про свої майбутні дії (плани) малознайомих людей, а також знайомих із ненадійною репутацією;
завжди мати при собі документ (паспорт), що засвідчує особу, відомості про свою групу крові та близьких родичів, можливі проблеми зі здоров’ям (алергію на медичні препарати тощо);
знати місце розташування захисних споруд цивільного захисту поблизу місця проживання, роботи, у місцях частого відвідування (магазини, базар, дорога до роботи, медичні заклади тощо). Без необхідності намагатися як найменше знаходитись поза місцем проживання, роботи та малознайомих місцях;
при виході із приміщень, пересуванні сходами багатоповерхівок або до споруди цивільного захисту (сховища) дотримуватись правила правої руки (як при русі автомобільного транспорту) з метою уникнення тисняви. Пропускати вперед та надавати допомогу жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з обмеженими фізичними можливостями, що значно скоротить терміни зайняти місце в укритті;
уникати місць великого скупчення людей;
у разі отримання будь-якої інформації від органів державної влади про можливу небезпеку або заходи щодо підвищення безпеки передати її іншим людям (за місцем проживання, роботи тощо);
при появі озброєних людей, військової техніки, заворушень негайно покидати цей район;
у разі потрапляння у район обстрілу сховатись у найближчу захисну споруду цивільного захисту, сховище (укриття). У разі відсутності пристосованих сховищ, для укриття використовувати нерівності рельєфу, (канави, окопи, заглиблення від вибухів тощо).
У разі раптового обстрілу та відсутності поблизу споруд цивільного захисту, сховища і укриття − лягти на землю головою в сторону, протилежну вибухам. Голову прикрити руками (за наявності, для прикриття голови використовувати валізу або інші речі). Не виходити із укриття до кінця обстрілу. По-можливості, надавайте першу допомогу іншим людям у разі їх поранення, викличте екстрену медичну допомогу, представників ДСНС України, органів правопорядку, за необхідності військових. У разі, якщо ви стали свідком поранення або смерті людей, протиправних до них дій (арешт, викрадення, побиття тощо) намагайтесь з’ясувати та зберегти як найбільше інформації про них та обставини такої події для надання допомоги, пошуку, встановлення особи тощо. Необхідно пам’ятати, що Ви самі або близькі Вам люди, також можуть опинитись у скрутному становищі і будуть потребувати допомоги.
Не рекомендується:
підходити до вікон, якщо почуєте постріли;
спостерігати за ходом бойових дій;
стояти чи перебігати під обстрілом;
конфліктувати із озброєними людьми;
носити армійську форму або камуфльований одяг, демонструвати зброю або предмети, схожі на неї;
підбирати покинуті зброю та боєприпаси.
Сьогодні у Гребінківській гімназії відбулися внутрішні громадські слухання щодо перейменування/зміни типу закладу. На зборах були присутні: працівники Гребінківської гімназії, голови батьківських комітетів, батьки учасників освітнього процесу, голова Гребінківської селищної ради Засуха Р.В., начальник відділу освіти Гребінківської селищної ради Ткаченко Л.В. Рішення зборів: звернутися до відділу освіти Гребінківської селищної ради з проханням про подальше клопотання перед Засновником щодо зміни назви "Гребінківська гімназія" з 2022/2023 навчального року на "Гребінківський ліцей".
1 грудня Всесвітній день толерантного відношення до ВІЛ інфікованих людей. Як важливо розуміти запобігання розповсюдження цієї «чуми» ? Про це дізналися сьогодні наші старшокласники за допомогою гри «Рука підтримки».
Рій "Яструб" - учасник обласного онлайн-челенджу РОЇВ, з нагоди 30-ї річниці Всеукраїнського референдуму щодо підтвердження проголошення Незалежності України!
До вашої уваги історичні факти про події 1 грудня 1991 року.
"Нізащо...Просто...без вини...", "Важко повірити в те, що це насправді було з людьми в Україні...", "Мені тяжко уявляти, що наша країна таке пережила...", "Дуже сумно розуміти, що таке колись було. Хочеться вірити, що це ніколи не повториться..."
Такі відгуки залишили сьогодні гімназисти після годин спілкування "Пам'ять бережемо в душах". Діти переглянули фільм "Червоне намисто" та написали свої враження на "свічках пам'яті", які розмістили на спільній інсталяції "Пам'ятаємо". Проведені сьогодні заходи запам'ятались усім завдяки емоціям, суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові.
Пам'ятати про жахливу трагедію Голодомору мало. ЇЇ потрібно носити у душі, у серці. Це наша історія, наша правда, наш шлях, який довелося пройти Україні.
Освітній Центр Верховної Ради України став провідником у світ парламентаризму для учнів 9 та 10 класів Гребінківської гімназії! 23 та 24 листопада було проведено онлайн - урок з пізнавальними завданнями інтерактивного формату, під час якого старшокласники мали змогу дізнатися більше про діяльність Верховної Ради України, особливості організації та функціонування органів державної влади. Дякуємо за цікавий захід, який допоміг старшокласникам глибше зрозуміти сутність держави, про діяльність верховної Ради.
Вітаємо учнів Гребінківської гімназії, юних поціновувачів рідного слова, знавців рідної мови, переможців регіонального етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
5 клас - Крічко Вєроніка – І місце
6 клас - Кропива Алевтина – І місце
7 б клас - Горбач Єва – І місце
8 клас - Узоріна Поліна – І місце
9 клас - Горецька Діна – І місце
10 клас - Токар Олександра – І місце
11 клас - Хлєбородова Катерина – І місце
Дякуємо вчителям української мови і літератури, які підготували переможців.
Бажаємо успіху нашим юним мовознавцям на обласному етапі конкурсу!!!
Вітаємо наших гімназистів, переможців та призерів регіонального етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Знайомтесь з нашими лідерами:
6 клас - Кропива Алевтина – ІІІ місце
7 б клас - Горбач Єва – І місце
8 клас - Узоріна Поліна – І місце
9 клас - Горецька Діна – І місце
10 клас - Токар Олександра – І місце
11 клас - Горбач Юлія – І місце
Дякуємо наставникам наших юних шевченкознавців, вчителям української мови і літератури Гребінківської гімназії, які запалили в дитячих серцях любов до невмирущого слова Кобзаря.
Бажаємо успіху нашим зірочкам на обласному етапі конкурсу!!!
УВАГА!!!!!!
З 30 жовтня на Київщині діє "червоний" рівень епідемічної небезпеки!
23 вересня 2021 року Гребінківська гімназія долучилася до акції "Зростаємо разом", яка реалізується в рамках Екологічного проекту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна".
Згідно з Протоколом № 35 від 21 вересня 2021 року Державної служби України з надзвичайних ситуацій встановлено з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 р. "жовтий'' рiвень епiдемiчної небезпеки поширення гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2, на територiї всiх регiонiв України; запроваджено на територiї всiх perioнiв України обмежувальнi протиепiдемiчнi заходи, передбаченi для "жовтого" рiвня епiдемiчної небезпеки поширення гострої респiраторноiї хвороби COVID-19.
Просимо дотримуватися вiдповiдних обмежувальних протиепiдемiчних заходiв, передбачених для вiдповiдноrо рiвня епiдемiчної небезпеки поширення COVID-19. Бажаємо всім 36.6 !)