Методичні підрозділи

РМО вчителів біології і хімії

Керівник - В. В. Клюкова - вчитель хімії та біології, вища категорія, педагогічне звання "Учитель-методист"


РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури

Керівник - Я. В. Ведмеденко - вчитель російської мови та зарубіжної літератури, вища категорія, педагогіче звання "Учитель-методист"


РМО вчителів фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни"

Керівник - Р. В. Засуха - вчитель історії, Захисту Вітчизни, вища категорія, педагогіче звання "Учитель-методист"


Методичний практикум для вчителів основ здоров'я

Керівник - С. А. Угнівенко - вчитель основ здоров'я, спеціаліст

Дати проведення засідання:

 • 20.11.2019

 • 12.02.2020

Віртуальна технологічна майстерня для вчителів української ті зарубіжної літератур

Керівник - О. П. Токар - вчитель української мови та літератури, вища категорія, педагогічне звання "Учитель-методист"

Дати віртуальних "зустрічей":

 • 25.11.2019

 • 23.01.2020

 • 06.04.2020


Майстер-клас для вчителів англійської мови

Керівник - Ю. Ю. Фокіна - вчитель англійської мови, вища категорія, педагогічне звання "Учитель-методист"

Дати проведення засідання:

 • 20.01.2020

 • 29.04.2020

Майстер-клас для вчителів фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни"

Керівник - Р. В. Засуха - вчитель історії, Захисту Вітчизни, вища категорія, педагогіче звання "Учитель-методист"

Дати проведення засідання:

 • 22.10.2019

 • 29.04.2020


Обласний майстер-клас для директорів та заступників директорів закладів освіти "Управління пресоналом в закладі освіти"

Керівники майстер-класу:

 • Роман Валерійович Засуха - директор гімназії, вчитель історії, Захисту Вітчизни, вища категорія, педагогіче звання "Учитель-методист";

 • Токар Олена Петрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури, вища категорія, педагогіче звання "Учитель-методист";

 • Фокіна Юлія Юріївна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови, вища категорія, педагогіче звання "Учитель-методист"

Сертифікаційна програма обласного майстер-класу для директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти Вступ Командна робота — це здатністьразом рухатися до єдиної мети. Цездатність управляти індивідуальнимиталантами в організаційних цілях. Цепаливо, яке дає змогу звичайним людям досягати незвичайних результатів.Ендрю Карнегі Тема, над якою працюватимуть керівники та учасники майстер-класу - «Управління персоналом в закладі освіти». Актуальність тематики : В умовах становлення Нової української школи передбачаються зміни у моделі управління закладом освіти. Вони вимагають від сучасного керівника лідерської позиції та вміння так організовувати роботу школи, щоб педагогічний колектив, батьки, учні та громада відчули себе єдиною командою. Саме тому зростає роль нарощування лідерського потенціалу керівників закладів загальної середньої освіти.Ефективність лідера залежить від потреб та особистісних якостей персоналу, від характеру завдань, від вимоги та впливу середовища, від наявної інформації у лідера та від того, наскільки його стиль керівництва відповідає критеріям людей, яких він веде за собою. Напрями діяльності майстер-класу:· Забезпечення організаційної культури в закладі освіти· Управління закладом освіти в контексті законодавчих змін· Інноваційні форми управління персоналом в закладі освіти. · Розвиток цифрової компетенції персоналу закладу освіти – вимога часу. · 6 стилів управління персоналом – від теорії до практики· Будуємо ефективну команду: способи згуртування колективу (teambuilding) Прогнозовані нові компетентності учасників майстер-класу: · бачення стратегії та визначення перспектив розвитку закладу освіти;· усвідомлення необхідності створення єдиного інформаційно-освітнього простору в закладі· критична оцінка власної діяльності керівника і роботи педколективу;· моніторинговий супровід процесу управління;· позитивна мотивація персоналу;· комунікативна культура керівника і педагогічних працівників.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

07.11.2019

Перше засідання обласного майстер-класу для директорів та заступників директорів закладів освіти "Управління пресоналом в закладі освіти".

Координатор майтер-класу - Шевченко Антоніна Михайлівна, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти, кандидат психологічних наук.

Тема першого засідання - "Забезпечення організаційної культури в закладі освіти".