Обдаровані діти


Обдаровані діти - інтелектуальна еліта України


Творчий, інтелектуальний потенціал людей є рушієм прогресу суспільства, тому обдарованість необхідно своєчасно виявити і розвивати. Американські психологи, вивчивши життєвий шлях 400 видатних людей, виявили, що 60 % з них мали в школі значні труднощі, важко пристосовувалися до умов навчання, орієнтованого на середній рівень знань. Вивчення виявів обдарованості тривалий час було спрямоване переважно на інтелектуальні здібності. Дослідження проводили на основі тестів інтелекту, орієнтуючись на коефіцієнт інтелекту “IQ” як довгостроковий показник інтелектуальної діяльності індивіда. Однак американський дослідник П. Торренс дійшов висновку, що у вирішенні складних проблем найуспішніші не ті діти, які добре вчаться, і навіть не ті, у кого високий коефіцієнт інтелекту, тобто ці показники не визначають обдарованості. Психологи розглядають обдарованість як складне психологічне явище, невіддільне від особистості, як наявність здібностей, їх своєрідне поєднання, від якого залежить можливість успішної діяльності.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В центрі уваги - обдаровані діти

23 листопада наша гімназія стала платформою для проведення проблемного круглого столу "Робота з обдарованими учнями в контексті Нової української школи". Гостею цього заходу була Терехова Л. В., методист Національного центру Мала академія наук України, кандидат філософських наук, яка зупинилася на особливостях написання науково-дослідницьких робіт.

Вітаємо переможців другого (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови Волостнову Ліну (3 місце), Ігнатенко Анастасію (1 місце) та їх наставника Я.В. Ведмеденко.


Вітаємо переможця другого (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства Волостнову Ліну (3 місце) та її наставника С.В.Швидкого.


Вітаємо переможця другого (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Корнієнко Діану (2 місце) та її наставника Т.М. Костенко.


Вітаємо переможців другого (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Горецьку Діну (3 місце), Березовську Анну (3 місце), Токар Олександру (3 місце), Онищенка Олексія (2 місце ) та їхніх наставників Т.М.Костенко та О.В.Кононенко.

Вітаємо ученицю 9-А класу Гребінківської гімназії Яценко Аліну та її наставника Ткаченко Л.В. з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка .

Бажаємо успіху та перемоги на наступному етапі!


Вітаємо переможців другого (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії Яценко Аліну (2 місце), Гаман Альвіну (2 місце) та їхнього наставника Л.М. Клопенко.


Вітаємо ученицю 11 класу Гребінківської гімназії Ігнатенко Анастасію та її наставника Токар О.П. з перемогою у ІІ (районному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( I місце) та перемогою у II (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (I місце) .

Бажаємо успіху та перемоги на наступних етапах конкурсів !


Вітаємо ученицю 9-А класу Гребінківської гімназії Яценко Аліну та її наставника Ткаченко Л.В. з перемогою у ІІ (районному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка .

Бажаємо успіху та перемоги на наступному етапі!


Вітаємо переможців другого (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови Ігнатенко Анастасію

(1 місце), Дзюбу Валерію (2 місце), Ярову Аліну (1 місце), Мозоля Іллю (2 місце) та їхнього наставника О.І. Пасічну.

Вітаємо переможців другого (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Токар Олександру (1 місце), Корнієнко Діану (2 місце) та їхнього наставника В.В. Клюкову.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови: Волостнову Ліну (ученицю 9-Б класу) - ІІ місце, Тонковид Регіну (ученицю 11 класу) - ІІІ місце та їхнього наставника - вчителя англійської мови- Корнієнко Тетяну Казимирівну!Гімназійна родина вітає переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури: Токар Олександру (ученицю 7 класу) - 1 місце, Волостнову Ліну (ученицю 9-Б класу) - 3 місце та їх наставника Сироту Л.Ф.; Хлєбородову Катерину (ученицю 8 класу) - 1 місце, Засуху Анну (ученицю 8 класу) - 2 місце, Яценко Аліну (ученицю 9-А класу) - 3 місце та їх наставника Ткаченко Л.В.; Ігнатенко Анастасію (ученицю 11 класу) - 1 місце, та її наставника Токар О.П.! Бажаємо успіхів у наступному етапі!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології: Дарину Головату (ученицю 9-Б класу) - І місце, Анну Засуху (ученицю 8 класу) - ІІІ місце, та їхнього наставника - вчителя біології - Клюкову Валентину Василівну!