Олімпіади

ІІІ (обласний) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

Вітаємо наших переможців

Вітаємо призерів III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Хлєбородову Катерину, ученицю 9-го класу Гребінківської гімназії, та її наставника Клюкову Валентину Василівну!

ІІ (районний) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

Вітаємо наших переможців

Правознавство

Горбач Юлія , 9 клас - II місце.

Вітаємо призера та її наставницю Горну Л.П.

Російська мова

Бондаренко Софія, 9 клас - III місце,

Волостнова Ліна, 10 клас - II місце.

Вітаємо призерів та їх наставницю Ведмеденко Я.В.

Carousel imageCarousel image

Зарубіжна література

Делепенюк Денис, 8 клас - I місце,

Липова Вікторія, 9 клас - II місце,

Москаленко Руслана, 10 клас - I місце.

Вітаємо призерів та їх наставницю Ведмеденко Я.В....

Математика

Горецька Діна , 7 клас - II місце;

Токар Олександра , 8 клас - II місце.

Вітаємо призерів та їх наставників Костенко Т.М. та Кононенко О.В.

Історія

Горбач Юлія , 9 клас - II місце;

Усенко Юліанна, 11 клас - III місце.

Вітаємо призерів та їх наставницю Горну Л.П.

Фізика

Онищенко Олексій, 9 клас - II місце.

Вітаємо призера та його наставницю Костенко Т.М.

Хімія

Горецька Діна, 7 клас - I місце;

Токар Олександра, 8 клас - III місце.

Вітаємо призерів та їх наставника Клюкову В.В

географія

Засуха Анна, 9 клас - II місце.

Вітаємо призера та її наставника

Клопенко Л.М.

Англійська мова

Ведмеденко Валерія, 8 клас - I місце;

Горбач Юлія, 9 клас - II місце.

Вітаємо призерів та їх наставників Фокіну Ю.Ю та Корнієнко Т.К.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Українська мова та література

Горецька Діна, 7 клас - I місце;

Токар Олександра, 8 клас - II місце ;

Хлєбородова Катерина, 9 клас - I місце;

Яценко Аліна, 10 клас - I місце;

Усенко Юліана, 11 клас - II місце

Вітаємо призерів та їх наставників Токар О.П., Ткаченко Л.В., Сироту Л.Ф

Німецька мова

Вакуленко Ангеліна, 8 клас - II місце;

Засуха Анна, 9 клас - I місце;

Ярова Аліна, 10 клас - I місце

Вітаємо призерів та їх наставника Пасічну О.І.

Carousel imageCarousel image

Біологія

Хлєбородова Катерина, 9клас - III місце;

Засуха Анна, 9клас - III місце;

Головата Дарина, 10 клас - II місце

Вітаємо призерів та їх наставника Клюкову В.В

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

Запрошуємо вас, юні, талановиті, обдаровані, до інтелектуального "двобою" зі складними, але цікавими завданнями І етапу олімпіади

01 жовтня - фізика

7, 8, 9, 10, 11

2 жовтня - біологія

8, 9, 10, 11

3 жовтня - історія

8, 9, 10, 11

7 жовтня - англійська мова

8, 9, 10, 11

8 жовтня - німецька мова

8, 9, 10, 11

10 жовтня - математика

5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

11 жовтня - хімія

7, 8, 9, 10, 11

15 жовтня - географія

8, 9, 10, 11

16 жовтня - астрономія

10, 11

17 жовня - українська мова та література

7, 8, 9, 10, 11

23 жовтня - правознавство

9, 10, 11