Літній мовний табір

Літній мовний табір «High Five», на жаль, завершив свою роботу. Дякуємо GoCamp за знайомство з волонтером Natali Crawford та можливість працювати в команді однодумців. Далі буде)


Наказ про організацію роботи літнього мовного табору

Положення про пришкільний літній мовний табір

Правила внутрішнього розпорядку табору

Список дітей мовного табору

ДЕНЬ 1

3 червня в Гребінківській гімназії розпочав роботу пришкільний літній мовний табір «High Five».Спочатку була цікава та захоплююча ранкова зустріч, яка стала вдалим емоційним стартом. А далі робота закипіла: учні придумали назви загонів, створили емблеми, розучили флешмоби до урочистого відкриття табору, яке відбудеться завтра. Далі буде!


ДЕНЬ 2

Сьогодні в літньому мовному таборі «High five» на базі Гребінківської гімназії відбулося урочисте відкриття табірної зміни. Кожен загін підготував оригінальний виступ: діти представляли свої загони, співали з вожатими, танцювали. Захід закінчився запальним флешмобом.

Далі буде!


ДЕНЬ 3

Цікава та насичена робота у таборі продовжується! Креативні уроки іноземних мов, майстер клас по виготовленню чудернацьких тваринок, дуууууууже веселі старти наповнили сьогоднішній день. Попереду ще цікавіше!


ДЕНЬ 4

Теплий літній день знову зібрав гімназистів до мовного табору "High five". Загальна тема цього дня -"Wild life". Цікаві квести про тварин, пізнавальні ігри та вікторини допомогли учням не лише засвоїти нову складну лексику, а й весело провести час. Далі буде!)


ДЕНЬ 5

Швидко промайнув перший тиждень роботи мовного табору "High five". Сьогодні вихованці відвідали кінотеатр, де переглянули чудовий мультфільм "Секрети домашніх тварин 2". З нетерпінням чекаємо понеділка. Буде ще цікавіше!


ДЕНЬ 6

Сьогоднішній день у таборі був незвичним. Ми вітали волонтера Natalie із Великобританії. На вранішній зустрічі ми грали в ігри та розважалися і отримали заряд енергії на весь день. Потім на нас чекала цікава розповідь-презентація волонтера про її рідне місто та Об’єднане королівство Великобританії та Північної Ірландії. Учні гімназії підготували цікаву презентацію про Україну. Познайомили Natalie з історією України, з її традиціями, визначними місцями та видатнимиспіввітчизниками.

Після презентації до нас завітали гості із кінологічного центра DogMarkin з надзвичайно цікавою програмою та цікавим майстер-класом про життя та дресирування собак.


ДЕНЬ 7

Сьогоднішній день, як завжди, був насичений цікавими моментами, несподіванками та приємними знайомствами. Після традиційної ранкової зустрічі учні працювали над міні-проектами "Leaf art of animals". Потім учні старших загонів з дружнім візитом побували у таборі «Around the world», де познайомилися з волонтером Антоном Дубішиним.

Табірна зміна, на жаль, добігає кінця, але по переду найцікавіше. Далі буде!))


ДЕНЬ 8

Сьогодні учасники мовного табору продовжили знайомство зі світом тварин, вирушивши до столичного зоопарку. Нові враження, нові емоції, нова лексика. На завершення подорожі, звісно ж, традиційний і смачний обід у Макдональдс, де учні робили замовлення англійською мовою. Далі буде)


ДЕНЬ 9

Сьогодні в мовному таборі «High Five» день « 21st century skills». Діти розкривали секрети QR – кодів та виконували зашифровані в них завдання, працювали в онлайн-сервісі Kahoot. Потім була копітка робота над міні-проектами, метою яких було дослідити і виконати практично неможливе: діти, отримавши однаковий набір матеріалів та підключивши креативне мислення, мали створити «капсулу», яка б захистила крихке куряче яйце, яке падає з висоти другого поверху. Як виявилося, немає нічого неможливого – проекти було здано на «12». Друга половина дев’ятого дня мала назву «Water drop party». Цікаві конкурси та вікторини з водою закінчилися веселою «Водною битвою». Що ж, час готуватися до закриття неймовірної мовної табірної зміни. Далі буде)

День 10

Все найкраще, на жаль, колись закінчується. Ось так і табірна зміна в мовному таборі «High Five» перегорнула свою останню сторінку. День 10 став фінальним акордом. Сьогодні на дітей чекали ранкова зустріч, цікаві мовні розваги, творчий міні-проект, вручення сертифікатів учасникам, фінальний флешмоб та солодкий подарунок. 10 неймовірних днів, які учні провели в колі однодумців, стали для них феєричним початком літніх канікул. Цікаві уроки, веселі вікторини, пізнавальні квести, серйозні проекти та сміливі експерименти, знайомство з волонтером та неймовірно-драйвова атмосфера……..ми сумуватимемо за цим. Гімназійна родина щиро вдячна професіоналу своєї справи, начальнику мовного табору Фокіній Юлії Юріївні та креативній команді вчителів, яка працювала під її керівництвом над створенням неймовірної казки під назвою «High Five».